Klubas ''Audra'' Lietuviškai Club ''Audra'' English
MMA   Kendo   Aikido   Joga
Klubas Audra
| Naujienos | Varžybų kalendorius | Foto | Apie klubą | Tvarkaraštis | Kontaktai | Paslaugos | Viešieji pirkimai
Klubas "Audra"

Informaciniai rėmėjai

Paremk sporto klubą "Audra"!
2014-03-23

Tarptautinės atviros Šakių moksleivių dziudo pirmenybės

Kovo 23 d. Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro sporto salėje, vyko tarptautinės Šakių rajono atviros moksleivių dziudo pirmenybės, kurias organizavo Šakių rajono savivaldybės švietimo ir sporto skyrius, Šakių JKSC ir Šakių sporto klubas „Audra“. Pirmenybėse dalyvavo 230 sportininkų ne tik iš Lietuvos, bet ir kaimyninių šalių. Dėl tokio didelio dalyvių skaičiaus, varžybinės kovos vyko net ant keturių imtynių kilimų.

Dziudo pirmenybes atidarė Šakių JKSC treneris metodininkas, sporto klubo „Audra“ prezidentas Kęstutis Smirnovas, sveikinimo žodžius sportininkams ir žiūrovams  tarė Šakių rajono savivaldybės švietimo ir sporto skyriaus vyresnysis specialistas Dalius Jasevičius.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Džiugu, kad šiose tarptautinėse, aukšto lygio dziudo pirmenybėse, kuriose dalyvavo toks gausus būrys sportininkų, Šakių komanda iškovojo net penkis medalius. Labai nedaug iki pirmos vietos pritrūko Julijai Smirnovaitei, kuri kovodama su sportininke iš Panevėžio patyrė traumą ir iškovojo  antrą vietą. Trečiąsias vietas iškovojo Nojus Šimkonis (svorio kat.30 kg.), Mantas Stanaitis (svorio kat. 50 kg.), Linas Sniečkus (svorio kat. 73 kg.) ir Gytis Petkevičius (svorio kat. 66 kg.). Nedaug iki medalių pritrūko Ignui Žekoniui, Vakariui Saukaičiui, Aidai Vasiliauskaitei, Viliui Mileriui ir Donatui Klimovui, kurie kovodami dėl trečiųjų vietų, kovas pralaimėjo ir liko penktoje vietoje.

Varžybų prizininkai buvo apdovanoti medaliais, diplomais , o varžybų nugalėtojams įteiktos taurės ir „Maistas sportui“ įsteigti prizai.

Varžybų organizatorių vardu, Kęstutis Smirnovas dėkoja VšĮ Greitosios medicinos pagalbos stočiai už medicininę pagalbą varžybų metu.