Klubas ''Audra'' Lietuviškai Club ''Audra'' English
MMA   Kendo   Aikido   Joga
Klubas Audra
| Naujienos | Varžybų kalendorius | Foto | Apie klubą | Tvarkaraštis | Kontaktai | Paslaugos | Viešieji pirkimai
Klubas "Audra"

Informaciniai rėmėjai

Paremk sporto klubą "Audra"!
2014-03-14

Lietuvos čempionate iškovoti ne tik medaliai, bet ir komandinė taurė Kovo 14d., Prienų sporto ir pramogų arenoje, vyko Lietuvos moksleivių štangos spaudimo čempionatas. Varžybose dalyvavo 220 sportininkų, atstovavusių 62 klubus, iš 26 šalies savivaldybių bei svečiai iš Baltarusijos. Čempionate dalyvavo šeši sporto klubo „Audra“ sportininkai.Sėkmingiausiai pasirodė Marius Lekečinskas ir Linas Valuckas, tapę čempionato nugalėtojais. M. Lekečinskas, svorio kategorijoje iki 74 kg., išspaudė 135 kg. sveriančią štangą, o L. Valuckas, svorio kategorijoje iki 93 kg.- 153 kg. štangą. Svorio kategorijoje iki 53 kg., Vaidas Jakštys išspaudė 52,5 kg. ir iškovojo trečiąją vietą. Absoliučioje įskaitoje L. Valuckas užėmė antrą, o M. Lekečinskas - ketvirtą vietą. Sporto klubų komandinėje įskaitoje, klubas „Audra“ užėmė trečiąją vietą. Sportininkai, buvo apdovanoti medaliais, diplomais ir asmeniniais prizais, o komanda dar ir taure. Sportininkus varžyboms paruošė  treneris Rimantas Simokaitis.Šiose varžybose, taip pat dalyvavo vienas sporto klubo „Fortūna“ sportininkas, Andrius Pališkis. Jis svorio kategorijoje iki 66 kg. išspaudė 117,5 kg. ir užėmė trečią vietą.