Klubas ''Audra'' Lietuviškai Club ''Audra'' English
MMA   Kendo   Aikido   Joga
Klubas Audra
| Naujienos | Varžybų kalendorius | Foto | Apie klubą | Tvarkaraštis | Kontaktai | Paslaugos | Viešieji pirkimai
Klubas "Audra"

Informaciniai rėmėjai

Paremk sporto klubą "Audra"!
2014-02-15

LIETUVOS DŽIUDŽITSU ČEMPIONATAS  Jurbarke, Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje vasario 15 d. proga vyko Lietuvos Džiuditsu čempionatas. Jame dalyvavo ir klubo „Audra“ sportininkai. Varžybose puikiai pasirodė Elvis Krakauskas, kuris kovodamas svorio kategorijoje iki 65 kg. iškovojo pirmąją vietą. Ne daug iki pergalė trūko ir Gabrieliui Merkeliūnui, kuris kovodamas svorio kategorijoje virš 80 kg. iškovojo antrąją vietą. Trečiąja vieta džiaugėsi ir Gabrielius Baltrušaitis, kuris kovodamas svorio kategorijoje virš 80 kg. iškovojo trečiąją vietą.  Sportininkus varžyboms paruošė treneriai Kęstutis Smirnovas ir  Petras Markevičius.