Klubas ''Audra'' Lietuviškai Club ''Audra'' English
MMA   Kendo   Aikido   Joga
Klubas Audra
| Naujienos | Varžybų kalendorius | Foto | Apie klubą | Tvarkaraštis | Kontaktai | Paslaugos | Viešieji pirkimai
Klubas "Audra"

Informaciniai rėmėjai

Paremk sporto klubą "Audra"!
2013-12-17

Kalėdinės štangos spaudimo varžybos

Gruodžio 17d., sporto klube „Audra“, vyko tradicinės, kalėdinės, štangos spaudimo varžybos, kuriose dalyvavo 14 klubo sportininkų. Varžybų nugalėtojai ir prizininkai, buvo nustatomi pagal WILKS koeficientą. Moterų grupėje nugalėtoja tapo Aurelija Šukytė, išspaudusi 55kg. štangą. Amžiaus grupėje iki 16m. nugalėtoju tapo Saulius Jakštys, išspaudęs 82,5kg., antras liko Linas Patašius iškėlęs 80kg., o trečias- Giedrius Merkevičius- 47,5kg. Iki 18m. amžiaus grupėje, nugalėjo Marius Lekečinskas, iškėlęs 125kg., antrą vietą užėmė Dainius Skladas 87,5kg., trečias liko Nerijus Mikšys, taip pat iškėlęs 87,5kg. Tarp suaugusių nugalėtoju tapo, Gediminas Račkauskas, kuriam pakluso 140 kg. svoris. Antrą vietą užėmė Evaldas Bandza išspaudęs 127,5 kg., o trečias-Remigijus Kuncaitis, iškėlęs 132,5 kg. Absoliučiu varžybų nugalėtoju tapo Gediminas Račkauskas. Klubo prezidentas, Kęstutis Smirnovas, nugalėtojus apdovanojo taurėmis ir medaliais, o prizininkus-medaliais.