Klubas ''Audra'' Lietuviškai Club ''Audra'' English
MMA   Kendo   Aikido   Joga
Klubas Audra
| Naujienos | Varžybų kalendorius | Foto | Apie klubą | Tvarkaraštis | Kontaktai | Paslaugos | Viešieji pirkimai
Klubas "Audra"

Informaciniai rėmėjai

Paremk sporto klubą "Audra"!
2013-12-07
Šakių rajono jėgos dvikovės varžybos

Gruodžio 07d. Šakių „Varpo“ pagrindinėje mokykloje, vyko rajono jėgos dvikovės varžybos, kuriose dalyvavo ir sporto klubo „Audra“ sportininkai. Nugalėtojai ir prizininkai, varžybose, buvo nustatomi pagal WILKS koeficientą. Amžiaus grupėje iki 16m., Giedrius Merkevičius, pritūpė su 65 kg., išspaudė 45 kg. štangą, sumoje surinko 110 kg., ir užėmė 3 vietą. Sportininkų iki 18m. amžiaus grupėje, nugalėtoju tapo Marius Lekečinskas. Jis, pritūpė su 167,5 kg., išspaudė 127,5 kg.štangą ir sumoje surinko 295 kg. Suaugusiųjų grupėje, nugalėjo klubo treneris, Rimantas Simokaitis, kuris pritūpė su 190 kg. štanga, išspaudė 162,5 kg. ir sumoje surinko 352,5 kg. Antras šioje grupėje liko, Evaldas Bandza, sumoje surinkęs 330 kg. Jis pritūpė su 200 kg. ir išspaudė 130 kg. štangą. Nugalėtojai, bei prizininkai, buvo apdovanoti, medaliais, prizais, bei maisto papildais.