Klubas ''Audra'' Lietuviškai Club ''Audra'' English
MMA   Kendo   Aikido   Joga
Klubas Audra
| Naujienos | Varžybų kalendorius | Foto | Apie klubą | Tvarkaraštis | Kontaktai | Paslaugos | Viešieji pirkimai
Klubas "Audra"

Informaciniai rėmėjai

Paremk sporto klubą "Audra"!
2013-06-22
Sėkmingas merginų debiutas Lietuvos štangos spaudimo čempionate

Birželio 22d., Jonavoje vyko Lietuvos štangos spaudimo čempionatas be spec. aprangos, kuriame dalyvavo 120 sportininkų iš Lietuvos ir Latvijos. Šiose varžybose dalyvavo ir sporto klubo „Audra“ sportininkai, tarp kurių buvo dvi merginos-Vaiva Valinskytė ir Kristina Laurinaitytė. Abi jos pasirodė puikiai, iškovodamos medalius. V. Valinskytė, merginų amžiaus grupėje, svorio kategorijoje virš 63 kg., išspaudė 45 kg. sveriančią štangą, ir iškovojo antrą vietą. K. Laurinaitytė, moterų amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 63 kg. iškėlė 37,5 kg. ir taip pat užėmė antrą vietą. Abi jos buvo apdovanotos medaliais ir diplomais. Iš vaikinų sėkmingiausiai pasirodė Marius Lekečinskas, kuris svorio kategorijoje iki 74 kg., išspaudė 117,5 kg., ir užėmė ketvirtą vietą. Sportininkus varžyboms paruošė treneris Rimantas Simokaitis.