Klubas ''Audra'' Lietuviškai Club ''Audra'' English
MMA   Kendo   Aikido   Joga
Klubas Audra
| Naujienos | Varžybų kalendorius | Foto | Apie klubą | Tvarkaraštis | Kontaktai | Paslaugos | Viešieji pirkimai
Klubas "Audra"

Informaciniai rėmėjai

Paremk sporto klubą "Audra"!
2013-05-11
Atviras Jurbarko MMA JIU-JITSU 4 TURNYRAS Š. m. gegužės 11 d. Jurbarko kavinėje „Boulingas“ vyko atviras MMA JIU-JITSU‘4 turnyras, kuriame buvo siekiama išsiaiškinti geriausią Lietuvos MMA kovotoją iki 61 kg. Turnyre dalyvavo sportininkai iš Vilniaus, Šiaulių, Kauno, Jurbarko, Tauragės ir Šakių.
Dėl čempiono vardo finalinėje kovoje susitiko jurbarkietis, klubo „Pantera“ sportininkas Paulius Mockevičius ir vilnietis klubo „Dinamic Martial Arts“ sportininkas Ramūnas Timofejevas . Po įtemtos kovos, papildomo raundo metu, trikampiu smaugimu pergalę iškovojo Paulius Mockevičius ir tapo Lietuvos MMA čempionu iki 61 kg.
Šakius atstovavo sporto klubų “Audra” ir “Ošimas” sportininkai. Pergales iškovojo Edvinas Janulaitis (klubas „Audra“) ir Marius Bagdonas (klubas „Ošimas“). Lygiosiomis sukovojo Elvis Krakauskas (s/k„Audra“) ir Ernestas Varankevičius (s/k „Ošimas“).  Klubo “Audra” sportininkus varžyboms paruošė treneriai Kęstutis Smirnovas ir  Petras Markevičius , klubo “Ošimas” sportininkus paruošė treneris Vytautas Smirnovas.