Klubas ''Audra'' Lietuviškai Club ''Audra'' English
MMA   Kendo   Aikido   Joga
Klubas Audra
| Naujienos | Varžybų kalendorius | Foto | Apie klubą | Tvarkaraštis | Kontaktai | Paslaugos | Viešieji pirkimai
Klubas "Audra"

Informaciniai rėmėjai

Paremk sporto klubą "Audra"!
2013-04-20
Tarptautinis vaikų dziudo turnyras, skirtas LR Nepriklausomybės atkūrimo metinėms paminėti

Š.m. balandžio 20 dieną, Kėdainių sporto mokykloje vyko Tarptautinis vaikų dziudo turnyras, skirtas Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės atkūrimo metinėms paminėti, kuriame dalyvavo beveik 300 sportininkų iš visos Lietuvos. Varžybų tikslas – populiarinti dziudo sportą moksleivių tarpe, ugdyti sportininkų patriotiškumą, plėtoti draugiškus santykius su kitais sporto klubais.

Varžybose dalyvavo ir pergalių siekė 9 Šakių JKSC bei Šakių sporto klubo „Audra“ sportininkai. Geriausiai sekėsi Mindaugui Antanaičiui, kuris svorio kategorijoje iki 42 kg. iškovojo pirmąją vietą. Ne daug iki pergalės trūko ir Aidai Vasiliauskaitei, kuri kovodama svorio kategorijoje iki 36 kg. iškovojo antrąją vietą. Trečiąją vietą iškovojo Adolfas Preisas, kovodamas svorio kategorijoje iki 28 kg. Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti atitinkamo laipsnio diplomais ir medaliais ir prizais.

Sportininkus varžyboms paruošė Šakių JKSC treneris- metodininkas, sporto klubo „Audra“ prezidentas Kęstutis Smirnovas bei klubo „Audra“ treneris Julius Konteikis.