Klubas ''Audra'' Lietuviškai Club ''Audra'' English
MMA   Kendo   Aikido   Joga
Klubas Audra
| Naujienos | Varžybų kalendorius | Foto | Apie klubą | Tvarkaraštis | Kontaktai | Paslaugos | Viešieji pirkimai
Klubas "Audra"

Informaciniai rėmėjai

Paremk sporto klubą "Audra"!
2013-04-04
Velykinės štangos spaudimo varžybos

Balandžio mėn. 4 d., Šakių sporto klube „Audra“, įvyko tradicinės velykinės štangos spaudimo varžybos. Buvo varžomasi trijose amžiaus grupėse- iki 16 m., iki 18 m. ir suaugusių grupėje. Nugalėtojai ir prizininkai buvo nustatyti pagal WILKS koeficientą. Tarp jauniausių dalyvių pirmą vietą iškovojo Vytautas Valaitis, išspaudęs 52,5 kg., antras liko Rokas Musvydas, trečias Laurynas Birbilas. Grupėje iki 18 m., nugalėtoju tapo Nerijus Menšinskas. Jo rezultatas-125 kg. Antrą vietą užėmė Dainius Skladas, 72,5 kg., o trečią - Nerijus Mikšys, 65 kg. Vyriausiųjų grupėje nugalėjo Kęstutis Smilgius, išspaudęs 110 kg., po jo liko Evaldas Bandza -125 kg.. trečią vietą užėmė Jonas Smilgius-78 kg. Absoliučiu varžybų nugalėtoju tapo Nerijus Menšinskas, surinkęs 98,27 Wilks taškų. Klubo prezidentas Kęstutis Smirnovas, varžybų nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo diplomais, o absoliučiai geriausią rezultatą pasiekusiam N. Menčinskui, įteikė „Maistas sportui“ įsteigtą prizą. Sportininkus varžyboms paruošė klubo treneris Rimantas Simokaitis.