Klubas ''Audra'' Lietuviškai Club ''Audra'' English
MMA   Kendo   Aikido   Joga
Klubas Audra
| Naujienos | Varžybų kalendorius | Foto | Apie klubą | Tvarkaraštis | Kontaktai | Paslaugos | Viešieji pirkimai
Klubas "Audra"

Informaciniai rėmėjai

Paremk sporto klubą "Audra"!
2013-03-16

Lietuvos jėgos trikovės čempionato  „Audros“ sportininkai grįžo su taure

Kovo 16 d., Rokiškyje vyko Lietuvos jaunių ir jaunimo jėgos trikovės čempionatas, kuriame dalyvavo penki sporto klubo „Audra“ jaunieji sportininkai. Jaunių grupėje varžėsi trys sportininkai: Mindaugas Ambruževičius (svorio kategorija iki 59 kg.), Nerijus Menčinskas ( iki 66 kg.), Marius Lekečinskas (iki 74 kg.) ir iškovojo trečiąsias vietas. Jie buvo apdovanoti medaliais diplomais ir asmeninėmis dovanomis. Komandinėje miestų įskaitoje, jaunių grupėje, klubo „Audra“ komanda, iškovojo trečią vietą ir buvo apdovanota taure bei diplomu. Jaunimo grupėje, Evaldas Bandza (iki 93 kg) užėmė penktą vietą, Martynas Kuras (iki 83 kg.), liko septintas. Sportininkus varžyboms paruošė klubo treneris Rimantas Simokaitis.