Velykinis štangos spaudimo turnyras

Balandžio 13 d. Šakių sporto klube „Audra“ vyko Velykinis štangos spaudimo turnyras, kuriame dalyvavo sporto klubo „Audra“ sportininkai. Kai kuriems dalyviams šis turnyras buvo pirmasis, tačiau jų pačių rezultatai – džiuginantys.

Dalyviai buvo suskirstyti į 5 skirtingas amžiaus grupes: jaunių, jaunimo, merginų, suaugusiųjų ir žmonių turinčių negalią. Varžybos buvo asmeninės (dalyvavo klube sportuojantys sportininkai), o varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo išaiškinti pagal WILKS lentelės koeficientą.

Pirmųjų vietų nugalėtojais skirtingose amžiaus grupėse tapo: Skomantas Požaitis (išstūmęs 110 kg), Lukas Matulaitis (išstūmęs 82,5 kg), Loreta Aleknavičienė (išstūmusi 47,5 kg), Robertas Vizgirda (išstūmęs 105 kg) ir Povilas Rimas (išstūmęs 95 kg). Antrąsias vietas iškovojo: Nojus Matulaitis (87,5 kg), Justas Mikulionis (80 kg), Judita Linartienė (40 kg), Vytautas Bastys (115 kg) ir Gediminas Šniepis (77,5 kg). Trečiųjų vietų nugalėtojais tapo Daumantas Žemaitis (70 kg), Mantas Linertas (105 kg) ir Juozas Kanapeckas (80 kg).

Absoliučiu varžybų nugalėtoju tapo Robertas Vizgirda. Absoliučiam nugalėtojui skirtas specialus prizas.

Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais.
Visus varžybų dalyvius treniruoja treneris Saulius Jurkšaitis.