Sėkmingas savaitgalis kovų menų sportininkams

Kovo 22 d.,  Kaune vyko Lietuvos U23 dziudo čempionatas, kuriame puikiai pasirodė ir Šakių sporto klubo “Audra” sportininkės Aida Vasiliauskaite ir Karolina Saukaitytė.

Šiame čempionate Aida Vasiliauskaitė tapo čempione svorio kategorijoje iki 63 kg., o Karolina Saukaityte užėmė garbingą trečiąją vietą svorio kategorijoje iki 48 kg.

Abi sportininkės mokosi Panevėžio R.Sargūno sporto gimnazijoje.

Kovo 23 d. Šakių sporto klubo ,,Audra” sportininkai dalyvavo Baltijos atvirame grappling čempionate Jonavoje.  Puikiai pasirodė Aida Vasiliauskaitė. Ji dalyvaudama disciplinoje Gi (su kimono apranga) tapo absoliuti nugalėtoja. Aida pirmąją vietą iškovojo ir savo svorio kategorijoje iki 65 kg. Disciplinoje NoGi, taip pat pasiekti geri rezultatai: absoliučioje kategorijoje 2 vieta ir savo svorio kategorijoje iki 65 kg. – 2 vieta.

Taip pat puikiai čempionate pasirodė ir po penkerių metų pertraukos sugrįžęs į kovas Kęstutis Smirnovas. Jis užėmė garbingą antrąjąvietą meistrų grupėje virš 90 kg.