Šventinis senjorų užsiėmimas

Spauskite, kad pažiūrėtumėte originalą

Gruodžio 21 d., sporto klube „Audra“ susirinko patys nuostabiausi šio sporto klubo sportininkai, tai neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projekto dalyviai, lankantys treniruoklių salės užsiėmimus.

Jau tradicija tapo kasmet rengti šventinį susitikimą, kurio metu senjorai kaip įprastai pasportavo, pasidalino savo džiaugsmais, artėjančiais šventiniais rūpesčiais. Po treniruotės senjorai nuoširdžiai padėkojo savo trenerei Aušrai Bondarenko ir klubo prezidentei Gintarei Bubnytei-Smirnovienei už suteiktą galimybę sportuoti sporto klube, prasmingai ir turiningai praleisti laiką bendraminčių tarpe. Klubo vadovė taip pat pasveikino projekto dalyvius su artėjančiomis šventėmis, palinkėjo ir toliau išlikti tokiems energingiems ir „jaunatviškiems“ bei įteikė po mažą dovanėlę. Drauge pasidžiaugė, jog šis projektas bus tęsiamas ir ateinančiais naujaisiais metais.

Dėkojame UAB „ALETOVIS“ už dovanėles mūsų klubo projekto dalyviams.  

Close Menu