Sėkmingas čempionatas Šakių dziudo sportininkams

Spauskite, kad pažiūrėtumėte originalą

Spalio 22 d., Šakių JKSC vyko Šakių rajono atviras jaunių, jaunučių ir vaikų dziudo čempionatas. Šiame čempionate dalyvavo per 200 sportininkų iš įvairių Lietuvos miestų sporto mokyklų bei klubų (Vilniaus, Kauno, Plungės, Palangos, Gargždų, Šiaulių, Šilutės ir kt.) bei kaimyninių šalių.

Čempionatas buvo paskelbtas atidarytu po renginio organizatorių ir garbingų svečių palinkėjimų sportininkams siekti teisingų pergalių, gražių, saugių metimų, sėkmingų kovų.

Šakių JKSC – sporto klubą „Audra“ atstovavo didelis būrys sportininkų. Geriausiai sekėsi ir pirmąją vietą užėmė Ignas Žekonis (55kg), sidabro medalius iškovojo Karolina Saukaitytė (44 kg), Augis Povilaitis (66kg), trečiąsias vietas iškovojo ir bronzos medaliais pasipuošė Gintarė Ambrazevičiūtė (57kg), Marius Juočiūnas (81kg), Adas Kazlauskas (42kg), Vakaris Saukaitis (60kg).

Nuo medalio per žingsnelį liko: Juozas Bastys (27kg), Joris Lebedžinskas (30kg), Deimantas Lažauninkas (38kg), Adolfas Preisas (38kg), Mantas Bacevičius (66kg) ir Matas Kavaliauskas (+66kg).

Varžybose taip pat dalyvavo ir puikiai pasirodė buvusi sporto klubo „Audra“ bei JKSC sportininkė Aida Vasiliauskaitė, užėmusi I-ąją vietą 63kg grupėje.

Sportininkus varžyboms paruošė Šakių JKSC mokytoja ir sporto klubo „Audra“ trenerė Neringa Žebrauskienė.

Rugsėjo-gruodžio mėn. vykdomas LMNŠC finansuojamas projektas „Sveikatingumo ir fizinio aktyvumo užsiėmimai sporto klube „Audra““, kurio metu siekiama populiarinti fizinį vaikų aktyvumą įvairiuose sportiniuose užsiėmimuose (treniruotėse, varžybose, turnyruose, čempionatuose), taip stiprinant jų fizinį aktyvumą, sveikatą ir gerovę.

Kviečiame visus norinčius vaikus ir jaunuolius prisijungti prie sportinės veiklos – linksmai, prasmingai ir sveikai praleisti savo laisvalaikį!