Sezono uždarymo dziudo turnyras Šakiuose

Spauskite, kad pažiūrėtumėte originalą

Gegužės 26 dieną Šakių sporto klubo „Audra“ sporto salėje vyko sezono uždarymo atviras dziudo turnyras, kuriame drauge su klubo ir JKSC sportininkais dalyvavo ir svečiai iš Marijampolės sporto centro „Sūduva“.

Varžybų dalyvius, svečius  ir žiūrovus pasveikino šio turnyro organizatorė, Šakių sporto klubo „Audra“ prezidentė Gintarė Bubnytė-Smirnovienė bei Šakių JKSC dziudo imtynių mokytoja Neringa Žebrauskienė.
Prieš prasidedant varžyboms sportininkams išlaikiusiems 5kiu (goltoną), 4kiu (oranžinį) ir 3kiu (žalią) diržus buvo įteikti pažymėjimai bei apdovanoti geriausi sporto klubo sportininkai, t.y. Lietuvos prizininkai. Geriausius rezultatus šiais metais iškovojo Linas Sniečkus (Lietuvos čempionatai: U-18 II vieta, U-21 III vieta ir U-23 III vieta). Linui Šakių JKSC padovanojo sertifikuotą kimono. Dovanos įteiktos ir Karolinai Saukaityei bei Mariui Juočiūnui, kurie Lietuvos čempionate U-16 užėmė III-ąsias vietas. Šiems sportininkams buvo padovanotos sporto klubo „Audra“ prisiminimo dovanos.

Geriausiai šiose varžybose sekėsi, nugalėtojų vardus iškovojusiems Rokui Kažemėkaičiui (25 kg), Joriui Lebedžinskui (30 kg), Modestui Kluoniui (virš 35 kg), Justui Mickevičiui (38kg),  Kajui Bogovičiui (55kg), Augiui Povilaičiui (58 kg), Mantui Bacevičiui (virš 70kg). Antrąsias vietas iškovojo Edvinas Klimovas (25 kg),  Emilis Gorges (30kg), Jokūbas Balkauskas (virš 35kg), Deimantas Lažauninkas (34kg), Gabrielius Tiškevičius (38kg), Ignas Žekonis (58kg), Matas Kavaliauskas (70kg) ir trečiąją vietą užėmė Antanas Tarnauskas (38kg).

Sportininkus varžyboms paruošė Šakių JKSC dziudo imtynių mokytoja Neringa Žebrauskienė.