Išrinktas stipriausias klubo „Audra“ sportininkas

Balandžio 13 d., sporto klube „Audra“ vyko tradicinės, velykinės štangos spaudimo varžybos, kuriose dalyvavo tik sporto klube sportuojantys sportininkai, kurie varžėsi trijose grupėse. Nugalėtojai ir prizininkai buvo nustatyti, pagal WILKS koeficientą.

Merginų grupėje, pirmąją vietą iškovojo Indrė Povilaitytė, išspaudusi 40 kg. svorį, antra liko Roberta Rudaitytė,  iškėlusi 30 kg.  Amžiaus grupėje  iki 18 metų nugalėjo Rytis Miliušis, išspaudęs 67,5kg., antrąją vietą užėmė Domantas Balsevičius, iškėlęs 70kg. Tarp suaugusių, nugalėtoju tapo Tomas Jakas, išspaudę 115 kg., antras liko Karolis Šukaitis, įveikęs 92,5kg., o trečias –Tadas Vaitkūnas, iškėlęs 120 kg.svorį. Absoliučiu varžybų nugalėtoju tapo Tomas Jakas.

Klubo prezidentė Linutė Čikanavičienė, varžybų nugalėtojus apdovanojo taurėmis ir medaliais,  varžybų prizininkus – medaliais, o absoliučiam varžybų nugalėtojui buvo įteiktas specialus prizas. Sportininkus varžyboms paruošė, klubo trenerė Aušra Bondarenko.