„Audros“ sportininkams – penkios prizinės vietos

Spauskite, kad pažiūrėtumėte originalą

Vasario 25 dieną,  Pakruojyje, vyko Pakruojo atviras grappling imtynių čempionatas, kurį organizavo Lietuvos graplingo federacija kartu su Pakruojo sporto klubu „Skorpionas BJJ“. Varžybose dalyvavo apie 100 sportininkų  ne tik iš įvairių Lietuvos miestų, bet ir kaimyninių šalių.

Šakių sporto klubo „Audra“  sportininkai iškovojo 5 prizines vietas. Puikiai šiame čempionate pasirodė  ir nugalėtojų vardus iškovojo Ignas Žekonis (52 kg) ir  Donatas Klimovas (64 kg). Sidabro medaliais pasipuošė  Modestas Merkevičius (64 kg) ir  Aronas Klimašauskas (68 kg).  Bronzą iškovojo  Augis Povilaitis (64 kg).  Sportininkus varžyboms paruošė trenerė Neringa Žebrauskienė.

Sporto klube „Audra“ laukiami visi, kurie nori sportuoti ir aktyviai leisti savo laisvalaikį. Jums siūlome kovos menų užsiėmimus, o taip pat laukiame ir klubo treniruoklių salėse.