Dziudo turnyras, Jurbarko rajono kultūros ir sporto centro taurei laimėti

Spauskite, kad pažiūrėtumėte originalą

Vasario 4 dieną, Jurbarke, vyko dziudo turnyras, Jurbarko rajono kultūros ir sporto centro taurei laimėti.  Čempionate dalyvavo ir penki Šakių JKSC bei sporto klubo „Audra“  dziudo imtynininkai. Geriausiai sekėsi Vakariui Saukaičiui, svorio kategorijoje iki 55 kg., iškovojusiam pirmąją vietą.  Puikiai pasirodė ir Modestas Kluonius (42 kg), kuris  iškovojo antrąją vietą ir pasipuošė sidabro medaliu. Joris Lebedžinskas, atkakliai kovodamas dėl trečios vietos pralaimėjo ir liko penktas. Varžybose dalyvavusiems Rokui Kažemėkaičiui ir Justui Mickevičiui šį kartą prizinių vietų iškovoti nepavyko.

Sportininkus varžyboms paruošė Šakių JKSC dziudo imtynių  mokytoja Neringa Žebrauskienė.

Taip pat kviečiame moksleivius registruotis į klube vykdomas NVŠ programas ir lankyti kovos menų bei treniruoklių salės užsiėmimus.