Graplingo čempionate iškovotas čempiono vardas

Spauskite, kad pažiūrėtumėte originalą

Sausio 28 d., Vilniuje, vyko Vilniaus atviras Grappling imtynių čempionatas, kurį organizavo Lietuvos graplingo federacija kartu su Vilniaus sporto klubu „Arėjas“. Varžybose dalyvavo apie 200 sportininkų ne tik iš  įvairių Lietuvos miestų, bet ir kitų šalių.

Varžybų dalyvius ir žiūrovus pasveikino varžybų organizatorius sporto klubo „Arėjas“ vadovas Adrijus Kupstas bei LR seimo narys bei  Lietuvos ir tarptautinės grappling federacijos įkūrėjas Kęstutis Smirnovas.

Šiame čempionate dėl prizinių vietų kovojo ir sporto klubo „Audra“ sportininkai. Geriausiai sekėsi Mariui Juočiūnui, kuris kovodamas svorio kategorijoje virš 72 kg. iškovojo čempiono vardą. Antrąją vietą ir sidarbo medalį iškovojo Mantas Stanaitis (68 kg.).  Bronzos medalius iškovojo Ignas Žekonis (52 kg) ir Aronas Klimašauskas (68 kg). Sportininkus varžyboms paruošė trenerė Neringa Žebrauskienė.